Dış Cephe Temizliği

Adana Cam ve Dış Cephe Temizliği

Adana Türkerler Temizlik Firması olarak; bina, hastane, plaza ve iş yerlerinde dış cephe ve kapalı alanlarda bulunan iç-dış, ara camlarını uygun ekipmanlar ile temizlenmesinde hizmet vermekteyiz.

Bir şirketin dış görüntüsü, şirket hakkında ilk intibayı uyandırmaktadır. Çünkü, işyerinizin dış görüntüsü çalıştığınız yere ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Bu yüzden işyerlerinin dış cephe temizliği çok önemlidir.

Dış cephe temizliğini yılda en az 2 defa yapılmasını öneriyoruz. Çünkü rüzgar, yağmur gibi doğal hava etkileri dış cephede oksitlenmeye sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden yılda en az 2 defa yapılacak dış cepte temizliği, dış cephenin oksitlenmesini önleyecektir.

Dış cephenin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve metal yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır.

  • Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından yerinde inceleme yapılır.
  • Çerçevenin çeşidi ve camların temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
  • Dış cepheniz hangi maddeden yapılmış olursa olsun TSE belgesine sahip ürünlerle, dış yüzeye uygun maddeleri kullanarak temizliyoruz.
  • İstediğiniz süreçlerde binanızın dış cephe temizliğini yapabiliyoruz.

Dış cephe temizliğini uygularken kullanılan temizlik malzemelerinin hiç biri dış yüzeye zarar vermemektedir. Ayrıca binanızın yüksek olması bizim için sorun teşkil etmiyor. Sizde deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak istiyorsanız telefonla randevu alarak bize ulaşabilir, sizleri şirketinizin temizliği konusunda bilgilendirebiliriz.