Genel Temizlik

Adana Genel Temizlik Hizmetleri

Adana Türkerler Temizlik, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun kılan kurumsal bir temizlik ve yönetim hizmetleri kuruluşudur.

Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına, kirin cinsine göre değişiklikler göstermektedir. Sektörün öncülerinden olan Adana Türkerler Temizlik, sahip olduğu tecrübesiyle, kullandığı tüm makine, araç-gereç ve temizlik ürünlerinde sunduğu hizmete en uygun ve insan sağlığına duyarlı seçimler yapmaktadır.

Yalnızca görünen yüzeylerde değil, görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop, bakteri, vb. bulunduğunun bilincinde olan Adana Türkerler Temizlik, hizmet sunduğu tüm alanlarda %100 hijyen sağladığının garantisini vermektedir.

 

Çözüm ve Sonuç Odaklı Hizmet Anlayışı

Mavi Temizlik endüstriyel tesisler, ticari işletmeler, konut projeleri, okullar, hastaneler, akıllı binalar ve her tür mekan için gerekli olan tüm temizlik kollarında hizmet vermektedir.

Bu hizmetlerin konu başlıkları ve çalışma şekilleri projenin içeriğine göre farklılıklar gösterebilir.

 

Genel anlamda sektörel konu başlıklarını;

  • İnşaat / Tadilat Sonrası Temizlik Adana
  • Sert Zemin Temizliği ve Cilalama Adana
  • İç ve Dış Cephe Cam Temizliği Adana
  • İç Mekan Temizliği Adana
  • Hijyen Temizliği Adana
  • Genel Temizlik Hizmetleri Adana
  • Halı ve Koltuk Yıkama Adana
  • Haşere İlaçlama Adana

olarak sıralamak mümkündür.

Hizmet çalışma şekilleri ise ihtiyaca göre periyodik, dönemsel, yarı zamanlı, tam zamanlı ve proje bazlı olarak farklılık göstermektedir.

Ayrıca şirketimiz alanında uzman, sektörel tüm eğitimlerini tamamlamış, kurum kültürünü profesyonelce temsil edebilecek donanıma sahip kadrosuyla iş ortaklarından gelen tüm özel projelendirme taleplerine yanıt verebilmektedir.

 

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Temizlik hizmetlerinde ilk olarak, üst düzey kalite standartlarını daha ileriye nasıl taşıyacağını planlar ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde standartların belirlenmesinde öncü olmayı hedefler.

 

Çalışanına Hizmet Anlayışı

Hizmetin “insan için” verildiğinin ve “insan kaynağı” ile mümkün olduğunun bilincindedir.

Müşterilerinizin memnuniyetini, personelinizin memnuniyetini sağladığınız oranda yükseltebilirsiniz.

Müşterilerimize olduğu gibi çalışanlarımıza karşı olan sorumluluklarımızı da eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Bununla birlikte personellere verilen eğitimler, performans teşvikleri, kariyer planlaması ve ödüllendirme sistemleri ile çalışan memnuniyetlerini ve aidiyetlerini en üst seviyede tutar.