İnşaat Sonu Temizliği

Adana İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimiz, siz değerli müşterilerimize hayallerini kurduğu temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz bir hizmettir.

Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde kaliteli ve her yüzeye ayrı temizlik ürünü kullanılması gerekmektedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik derdinize son!

Alanında hizmet veren profesyonel, arzu ettiğiniz temizlik stadartlarına ulaşabilecek bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnşaat sonrası yapılacak olan temizlikler daha sonra vakit geçireceğiniz bu kapalı mekanlar için gerçekten önemlidir. Çünkü temizliği yapılacak alan ağır bir tadilat ve yapım aşamasından geçtiği için birçok bakteri ve mikrobu içinde barındırabilme niteliğine sahiptir. Bundan korunmanın en önemli yolu ise doğru ve bilinçli bir temizliktir.

Bunun için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. İnşaat sonrası temizlik yaparken gerekli olan bütün ekipmanlar firmamızda mevcuttur. İnşaat sonrasında kullanılan temizlik ürünleri her bölge için aynı ürünler değildir bu yüzden yer yıkama ve fırçalama makineleri, profesyonel vakum makinesi, buharlı temizlik makinesi gibi materyallerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İnşaat sonrası genel temizlik şirketimiz sizlere her alanda en ufak detaya kadar temizlik hizmeti sunmaktadır. İhtiyacınız her ne olursa olsun ev, daire, ofis, villa, apartman, fabrika, şirket, mağaza, mutfak, banyo, wc, aklınıza gelebilecek tüm detayları kapsamaktadır. Bir Telefon Kadar Uzak Olduğumuzu Unutmayınız...