Ev Ve Ofis Temizliği

Adana Ev, Villa ve Ofis Temizliği

 Adana Ev, Villa ve Ofis Temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde masa, sehpa, etejer, dolaplar içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Halı, perde, koltuklarınız, banyo duş kabinleri ve derzler buharlı makinemizle dezenfekte edilir. Camlarınız iç dış temizlenir.

Türkerler Temizlik Hizmetleri olarak ev temizliği konusunda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim alanında uzman, çağımıza uygun ekip, ekipmanlar daha profesyonel calışma anlayışı içinde size profesyonelliği kaliteyi aynı anda sunmaktayız.

Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.

Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Dayalı döşeli ev temizliği; Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünlerive ekip sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

 

Ofis Temizliği

Şirketimiz ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-21:00 arasında ve/veya haftasonu sabah 9:00'dan akşam 4:00'a kadar elemanlarımız ofisinizi temizlemektedir.

Çalışan kurumların en önemli sorunlarından birinin de ofis temizliği olduğunu bilmekteyiz. Bunun için gerek fiyatlarımızın uygunluğuyla, gerekse sunduğumuz temizliğin kalitesiyle oldukça iddialıyız. İş bölümü kullanarak yaptığımız incelikli temizlikte, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir takvim uygulamaktayız.

Günün büyük bir bölümünü kapalı ofis ortamlarında geçirdiğiniz için sağlığınız açısından ofis temizliğini birinci planda tutmanız gerekmektedir. Hem ruh hem beden hem de ofisinize gelecek müşteriler için temizlik ve hijyen önemli iki ögedir. Temizliğin imandan geldiği bir ülkede yaşadığımızı söylemeye gerek yok sanırım.

Deneyimli ve çalışkan ekibimizle ofisinizi daha temiz bir şekle büründürmek için bize ulaşıyorsunuz. Ofisinizin müsait olduğu zaman dilimini bildirdikten sonra gerisini bize bırakıp ferah ve hijyen ofisinizde çalışmalarınıza devam ediyorsunuz. Deneyimli ekibimiz haftanın 7 günü istediğiniz zaman diliminde emrinizde. Bizden memnun kaldığınız takdir de haftalık, iki haftalık, bir aylık gibi periyotlarla da ofisinizi temizletebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.