Fabrika - İşletme Temizliği

Adana Fabrika ve İşletme Temizliği

Endüstriyel alanların ve fabrikaların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenir, çalışma ve iş ortamına hazırlanır, çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırır, iş gücü kaybını önler.

Endüstriyel temizlik fabrikanızın, atölyenizin, deponuzun daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır.

Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde gereken hijyeni uzman ekipmanlarla sağlıyoruz.

Zeminlerin sadece görünen kısımlarını temizlemiyoruz, daha derinlikli dezenfekte ediyoruz. Kablo yollarını işyerinizin donanımına zarar vermeden; metal aksesuarlarınızı, malzemenin dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde; endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle; plastik üretim ekipmanlarınızı zarar vermeden temizliyoruz.

Endüstriyel temizlikte en dikkat ettiğimiz husus, işyerinizde, fabrikanızda, atölyenizde üretim yaptığınız malzemelere zarar vermemektir. Uzman kadromuz; yapıya en uygun olan kimyasalı seçip temizlik hizmetini vermektedir.

Bir diğer husus da, işinizi bölmemek. Temizlik hizmetimizi, günlük çalışma ritminizi bozmadan, size en uygun vakitlerde gerçekleştirmekteyiz.

Fabrikanızda çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır. İnşaat halinde veya çalışmakta olan tüm atölye, imalathane ve fabrikaların tüm temizlik ihtiyacı detaylı yapılır.